خدمات

خدمات مرکز چاپ دیجیتال نمونه | بزرگترین مرکز چاپ دیجیتال

 

در چاپ دیجیتال تصاویر دیجیتال تبدیل به محصولات چاپی می شوند. چاپ دیجیتال معمولا نسبت به روش های سنتی چاپی موجود هزینه های بیشتری دارد. اما حقیقت این است که استفاده از وسایل دیجیتال به عنوان عنصر جدا نشدنی پیشرفت تکنولوژی بخش جدا ناپذیر زندگی بشر شده پس می توان انتظار داشت تکمیل این فرآیند در آینده نه چندان دور نه تنها صنعت چاپ بلکه زندگی ما را تحت تاثیر قرار بدهد. تفاوت اصلی بین چاپ دیجیتال و روشهای سنتی چاپ مثل لیتوگرافی و چاپ افست در استفاده نکردن از پلیتهای چاپ است که در نتیجه مراحل آماده سازی پیش از چاپ سریع تر و ارزان تر هستند.

چاپ دیجیتال

 

 

 

چاپ افست:

 

چاپ افست یکی از مرسوم ترین شیوه های چاپ موجود درکشور است، این چاپ برای تیراژهای بالا و هرچیزی که بخواهد روی کاغذ چاپ شود اعم از کتاب،بروشور،کاتالوگ و… کاربرد دارد. دستگاه های چاپ افست بسته به مدل دارای سایز چاپ از ۵۰*۳۵ سانتی متر تا ۱۰۰*۷۰ و حتی در موارد محدود تا سایز ۱۴۰*۱۰۰ می باشند.مدل مرسوم چاپ رنک افست به CMYK مشهور می باشد، این حروف اختصار نام چهار رنگ اصلی به زبان آلمانی است.

چاپ افست

 

 

 

شاسی MDf و فوم برد:

 

تخته شاسی از چوبMDF ساخته شده و پس از طی مراحل چاپ می تواند زیبا بخش محیط خانه و کار شما باشد و خاطرات شیرین زندگی تان را تا ابد برایتان زنده نگه دارد. چاپ عکس و تخته شاسی به صورت استاندارد و معمول در سایزهای ۱۰*۱۵ ،  ۱۳*۱۸ ، ۲۱*۳۰ ، ۳۰*۴۰ ، ۶۰*۴۰ ، ۵۰*۷۰ ، ۶۰*۹۰ ، ۱۰۰*۷۰  و یا سایر سایزهای دلخواه شما بصورت دیجیتال انجام می گیرد.

شاسی عکس

 

 

 

cd چاپ و رایت:

 

چاپ بر روی سی دی از بخش های نوپای صنعت چاپ به شمار می آید که البته کاربرد و مشتریان خاص خودش را هم دارد. از چاپ بر روی آخرین آلبوم های خوانندگان مطرح تا سی دی های تبلیغاتی که رایگان عرضه می شوند. چاپ سی دی امری تخصصی است و بسته به اینکه شما بخواهید محصول خود را در پاکت CD عرضه کنید و یا در یک جعبه حرفه ای انتخاب نوع چاپ متفاوت خواهد بود.

چاپ روی cd

 

 

 

سازه های نمایشگاهی:

 

سازه نمایشگاهی تنها شامل سازه های فیزیکی نمی شود بلکه وسیله بازاریابی یکپارچه است که از ویژگی های فیزیکی خود برای ایجاد فرصتهای فروش محصولات و خدمات استفاده می کند. غرفه تصویر روشنی از شرکت کننده است برای دامنه وسیعی از مخاطبان که به بازدید از نمایشگاه مشغول اند.

 

سازه های نمایشگاهی

 

 

 

چاپ فضای داخلی:

 

پلات در دسته چاپ عریض قرار دارند. یعنی چاپ تصاویر با عرض بالا. همچنین در صنعت چاپ دیجیتال دستگاه چاپ پلات در دسته بندی دستگاه چاپی فضای داخلی (IN DOOR ) قراردارد. چاپ پلات مخصوص فضای داخلی و با جوهر پایه آب (WSTWR BASE) بر روی کاغذ است که در مجاورت با اب و هوای فضای خارجی مقاومت کمی دارند جنس پلات کاغذ مقوا می باشد که معمولا با لمینت پوشانده می شود.

پلات چیست؟

 

 

 

چاپ فضای خارجی:

 

چاپ فضای خارجی بیشتر برای تبلیغات محیطی در فضای باز کاربرد دارد. تغییرات دما، تابش نورخورشید، قابلیت دید از فواصل دور و … از ویژگی های چاپ در فضای خارجی است که می بایست رعایت شود. مرکب و مواد مصرفی آن در برابر تابش پرتو فرابنفش خورشید، رطوبت و دیگر عوامل خارجی مقاوم بوده، بنابراین می بایست از استحکام و ثبات بیشتری برخوردار باشد.

 

 چاپ فضای خارجی

 

 

اسکن:

 

اسکن کردن تصاویر و اسناد چاپی، و نیز نگاتیو و اسلاید و مشابه آن، سبب می شود که کلیه اطلاعات تصویری آنها از قبیل رنگ، میزان روشنایی و تاریکی قسمت های مختلف و شدت سایه های موجود در آنها ، نظیر به نظیر به داده های دیجیتال معادل ترجمه، و از کنار هم قرار دادن این داده ها، یک” تصویر دیجیتال” تولید شود. تصویری که به سهولت قابل ذخیره سازی بر روی دیسک و ویرایش توسط نرم افزارهای ویژه تصویر پردازی است. کیفیت تصاویر بدست آمده از اسکن، علاوه بر قدرت اسکنر، به مهارت کاربر در کار کردن با این دستگاه نیز بستگی دارد .

اسکن