قرارداد شرکت سوه با شرکت هایدلبرگ در اروپا ۲۰۱۶

۲۳ تیر قرارداد شرکت سوه با شرکت هایدلبرگ در اروپا ۲۰۱۶

خرید سامانه چاپ دیجیتال

بزرگترین شرکت عکس اروپا قراردادی را برای خرید سه سامانه چاپ هایدلبرگ در دروپا امضا کرد. شرکت «سوه»، بزرگترین شرکت عکس اروپا در جریان شانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت چاپ و کاغذ، دروپا ۲۰۱۶، قرارداد خرید سه سامانه چاپ دیجیتال «ورسافایر» را با شرکت هایدلبرگ امضا کرد. سوه قصد دارد این سامانه‌های چاپ دیجیتال را در کارخانه‌های خود واقع در مونیخ آلمان، مونپلیر فرانسه و ورویک انگلیس نصب کند و مورد بهره‌برداری قرار دهد.

اخبار چاپ دیجیتال

سوه پیش از امضای این قرارداد، یک مرحله آزمایشی را از ابتدای سال جاری میلادی اجرایی کرده بود تا تمامی قابلیت‌های و کارایی سامانه ورسافایر هایدلبرگ را مورد بررسی قرار دهد. شرکت سوه بطور تخصصی روی تولید آلبوم‌های عکس شخصی و تقویم و همچنین چاپ آنلاین متمرکز است و فروش این شرکت در سال ۲۰۱۵ حدود ۵۵۵ میلیون یورو بوده است. سوه، حدود ۳۲۰۰ کارمند دارد و با دارا بودن ۱۳ چاپخانه در سراسر اروپا، خدمات چاپ افست و دیجیتال نیز ارائه می‌دهد.

استفان پلنز، عضو هیئت مدیره تجهیزات هایدلبرگ در خصوص این قرارداد گفت: این حقیقت که هم‌اکنون سامانه‌های ورسافایر ما توسط بزرگترین خدمات دهنده عکس اروپا انتخاب شده‌اند، غرورآمیز است و و نشان می‌دهد که این سامانه‌ها می‌توانند حتی در بالاترین الزامات کیفیتی نیز راضی‌کننده عمل کنند.

منبع: طرح و چاپ