چاپگر جدید فوجی‌فیلم

۲۹ تیر چاپگر جدید فوجی‌فیلم

اخبار چاپ | عرضه چاپگر جدید فوجی فیلم با نام تجاری «دیماتکس DMP-2850»

 فوجی‌فیلم با انتشار بیانه‌ای اعلام کرد که چاپگر جدید خود با نام تجاری «دیماتکس DMP-2850» ،که به خصوصیات نوآورانه جدید این شرکت مجهز است را به بازار عرضه می‌کند. این چاپگر بطور خاص برای چاپ دیجیتال قطعات الکترونیکی، صفحات نمایش و سایر اشیاء مشابه طراحی شده است و نسبت به مدل جوهرافشان DMP-2831 برتری دارد.

فوجی فیلم1

مدل ۲۸۳۱ در ۱۰ سال گذشته تبدیل به ابزار استاندارد لابراتوارهای صنعتی به منظور توسعه فرآیندهای جوهرافشان شده بود و حدود هزار دستگاه از این چاپگر در تاسیسات صنعتی و دانشگاهی سراسر دنیا نصب و راه‌اندازی شد. هم‌اکنون فوجی‌فیلم با ارائه مدل جدید دیماتیکس تغییرات و پیشرفت‌های قابل توجهی را برای مشتریان خود به ارمغان آورده است.

این چاپگر دارای یک رایانه ۶۴ بیتی مجهز به ویندوز ۸٫۱ و نرم‌افزار مدیریت Drop جدید فوجی‌فیلم نیز برای اولین‌بار همراه با این چاپگر ارائه می‌شود. این چاپگر تمامی تجهیزات لازم برای چاپ دقیق روی مواد را در اختیار دارد و ابزارهای قدرتمندی را نیز برای تحقیق و توسعه در اختیار کاربران می‌گذارد. این پرینتر همچنین با استفاده از یک دوربین کاربران را قادر به بررسی دقیق مراحل چاپ می‌کند. کارتریج‌های این چاپگر نیز در دو اندازه و قطر استاندارد ارائه می‌شوند.

منبع: ایپنا