چاپ عکس در ابعاد مختلف روی تخته شاسی

۰۶ خرداد چاپ عکس در ابعاد مختلف روی تخته شاسی

چاپ روی تخته شاسی

چاپ بر روی تخته شاسی از تنوع بالایی برخوردار بوده و تقریبا سلیقه همه مدل مشتری را تامین می کند. اندازه استاندارد چاپ روی تخته شاسی عبارت است از: ۱۰ × ۱۵ و ۱۳ × ۱۸ و ۲۰ × ۲۰ و ۲۰ × ۲۵ و ۲۰ × ۳۰ و ۳۰ × ۴۰ و ۳۰ × ۶۰ و ۴۰ × ۶۰ و ۵۰ × ۶۰ و ۵۰ × ۷۰ و ۶۰ × ۹۰ و ۱۰۰ × ۷۰

در صورتی که تمایل داشته باشید می توانید به هر سایزی فراتر از سایت های استاندارد موجود که دوست دارید تصویرخود را بر روی تخته شاسی چاپ کنید. تخته شاسی ها در سایز های بالا ۱۶ میل و تو خالی هستند البته نوع تو پر آنها هم موجود است که طرفداران خاص خودش را دارد. دیگر استفاده از قاب عکس قدیمی شده است. یکی از جایگزینها برای آذین بندی منزل و محل کار با خاطره ها و تصاویر مورد علاقه، استفاده از تخته شاسی می باشد. استفاده از تخته شاسی به دلیل مقرون به صرفه بودن و همچنین قابلیت استفاده از تصاویر مورد دلخواهتان گزینه بسیار مناسبی برای تزئین اتاق ها، فضای نشیمن، دفتر کار، فضاهای ورزشی و دیگر اماکن منتخبتان می باشد. کیفیت تولید و چاپ و دوام این گونه تابلو های زینتی از فاکتور های حایز اهمیتی است که در این مجموعه به بهترین شکل ممکن امکان پذیر است. امکان انتخاب تصاویر از آرشیو مجموعه و همچنین استفاده از آرم و لوگو و یا مطالب دلخواه تان از دیگر امتیازاتی است که می توانید در به دست آوردن تابلوی مورد علاقتان از این مجموعه طلب نمایید.

از آنجایی که چاپ بر روی تخته شاسی اغلب در فضای داخلی مورد استفاده قرار می گیرد این چاپ مناسب برای تبلیغات در فضاهـــای بسته، طراحی داخلی و ارایه‌ی آثار نمایشگاهی و ماندگار است. با توجه به این که طرح‌های چاپ شده با این تکنیک، از فاصله‌ی نزدیک مشاهده می شوند، کیفیت رنگ و وضوح تصاویر در این چاپ از اهمیت ویژه‌ای برخورداراست.

تخته شاسی عکس پدیده ای نوین در صنعت عکاسی محسوب می گردد و به راستی یکی از متداول ترین لوازم عکاسی رایج می باشد که رفته رفته جایگزین قاب عکس می گردد که از دلایل فراگیر شدن آن قیمت مناسب ، سادگی و زیبایی آن است.  تخته شاسی عکس به شکل عمومی آن از سه متریال اساسی تشکیل شده است :

تخته : بهترین نوع آن جهت تولید تخته شاسی عکس از لحاظ صیقلی بودن و مقاومت ام دی اف می باشد. که به قطر هشت میل مورد استفاده قرار می گیرد.

لبه : بهترین روش برای لبه تخته ها استفاده از نوار می باشد که در دو نوع اتویی و پی وی سی عرضه می گردد، البته نوار پی وی سی از لحاظ متریال مصرفی مقاوت بیشتری دارد و به علت تفاوت در نحوه چسباندن آن با نوار اتویی توصیه می گردد . شایان ذکر است نوار پی وی سی توسط دستگاه تمام مکانیزه و به وسیله چسب گرانول بر روی لبه ها چسبیده می شود ولی در مورد نوار اتویی این امر تنها به وسیله یک اتو و با ایجاد حرارت مستقیم انجام می گردد که به همین سبب دوام بسیار کمی دارد.

چسب دو طرفه: یک طرف آن بر روی تخته چسبیده می شود و روی دیگر توسط کاغذ سیلیکون محافظت می گردد تا زمان استفاده که کاغذ مورد نظر با شیوه ای مناسب جدا می گردد و عکس روی آن چسیده می شود.

چاپ خاطرات خوش شما افتخار ماست.