افزایش باروری چاپ دیجیتال و آمیختگی قدرت های افست و دیجیتال

۱۹ آبان افزایش باروری چاپ دیجیتال و آمیختگی قدرت های افست و دیجیتال

ترکیب ای اف آی فیری دی اف اس (EFI Fiery DFE) و آگفا آپوجی ۱۰ (Agfa Apogee)، موجب آمیختگی قدرت های جریان های کاری افست و دیجیتال می شود.

شرکت های الکترونیکس فور ایمجینگ (Electronics For Imaging) و آگفا گرافیکس (Agfa Graphics) به منظور افزایش باروری چاپ دیجیتال مشتریان مشترک خود، نرم افزارهای نهایی دیجیتال ای اف آی فیری دی اف اس و آخرین ورژن سیستم آپوجی ۱۰ آگفا گرافیکس را با یکدیگر ادغام کرده اند. اپوجی به عنوان یک مرکز تولید ترکیبی عمل می کند، برای تصویرسازی صفحه با CtP  ارتباط دارد و هم چنین با پلتفرم های فاری دی اف ای شرکت ای اف آی (EFI) در ارتباط است، به این ترتیب وظایف پیش از چاپ متمرکز می شوند. آپوجی ۱۰ دارای این قابلیت است که بخش های مختلف یک کار را جدا کرده و آن ها را به بخش خروجی دیجیتال بفرستد، بخشی که به نظر می رسد در زمینه نسخه برداری از کارها و تصحیح کردن (بخش های) کتاب هایی با تعداد صفحات بزرگ، بسیار قدرتمند عمل می کند.

news-print1

با ادغام جریان کاری آپوجی/فیری، کاربران می توانند به آخرین توانایی های فیری دی اف ای دسترسی پیدا کنند، توانایی هایی که شامل فناوری هایپر ریپ می شود، یک فناوری کلیدی افزایش سرعت کار فیری که سرعت پردازش کار را تا ۵۵% افزایش می دهد، از جمله توانایی های دیگر می توان به ابزارهای آماده کاری و مدیریت رنگ پیشرفته اشاره کرد، ابزارهایی که به طور مستقیم از رابط کاربری آشنای جریان کاری آپوجی گرفته شده اند. از الگوهای جی دی اف (JDF) می توان در هر بستر رنگی، رسانه ای، طرح بندی یا تمام کاری که در چاپهای دیجیتال هدایت شده فیری در دسترس است، استفاده کرد.

از طریق یک نقطه یکپارچه کنترل که دارای نمایه های رنگی و اهداف رندرینگی است که توسط آپوجی مدیریت می شوند، کاربران می توانند به فناوری مدیریت رنگ ای اف آی فیری دسترسی داشته باشند. علاوه بر این، کاربران آپوجی از طریق رابط کاربری آپوجی می توانند به کاتالوگ کاغذی کامل فیری دسترسی داشته باشند، همراه با سیستمی که به نقشه برداری پویای رسانه های انتخاب شده در فیری دی اف ای می پردازد. علاوه بر این، آن ها همچنین می توانند برای تمام کاری های درونی که بر روی چاپ دیجیتال هدایت شده فیری انجام می شود، به طرح ریزی پارامترهای مشخصی بپردازند. در جریان های کاری ادغامی فیری/آپوجی، فیری دی اف ای ها اطلاعات مربوط به وضعیت کار را به صورت مستقیم به آپوجی ارسال گزارش می دهند، به این ترتیب هر دو اپراتور بخش های پیش از چاپ و تولید در زمان واقعی هم می توانند بر روی وضعیت کارها نظارت کنند.

منبع: ایپنا